Zajímavé odkazy

Aktuální informace

20. září 2014 - spuštěna registrace do soutěže

Seznamy přihlášených

11. ročník soutěže ve sběru víček z PET lahví

MA - Jednotlivci

Soutěžní kód Název kolektivu Počet členů Zástupce Datum registrace
MA1Křaček 1 Petr Kaus 20/09/2014 10:52:53
MA8Vojtěch Střalka 1 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:50:33
MA7Vojtěch Střalka 1 B. Zemánková 14/10/2014 14:05:43
MA6Bohuslava Dacková 1 Bohuslava Dacková 1/10/2014 14:13:45

MB - Malé kolektivy do 15 členů

Soutěžní kód Název kolektivu Počet členů Zástupce Datum registrace
MB19ZŠ Staříč 15 Mgr. Marcela Cigánková 3/09/2015 11:23:37
MB5Praktická škola, Nový Jičín 10 Ivana Fabíková 25/09/2014 14:48:30
MB4ZŠ Staříč 15 Jana Tomečková 22/09/2014 12:44:53
MB2Základní škola Děhylov 11 Pavlína Stonišová 22/09/2014 11:48:48
MB1Šikulové 15 Jana Křivonožková 22/09/2014 06:28:48
MB7ŠD 6 Ludmila Czudková 2/10/2014 17:38:07
MB17Tým SG1 2 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:59:46
MB16Tatrmani 2 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:59:07
MB15Dravci 2 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:58:23
MB14Savci s.r.o. 5 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:57:34
MB13Black seven 7 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:56:40
MB12Tým SG1 2 B. Zemánková 14/10/2014 14:07:25
MB11Tatrmani 2 B. Zemánková 14/10/2014 14:06:32
MB10Dravci 2 B. Zemánková 14/10/2014 14:04:54
MB9Savci s.r.o. 5 B. Zemánková 14/10/2014 14:03:59
MB8Black seven 7 B. Zemánková 14/10/2014 14:02:57
MB6OS rodičů a přátel ZŠ U Haldy 7 Zajíčková Martina 1/10/2014 11:08:04

MC - Střední kolektivy do 50 členů

Soutěžní kód Název kolektivu Počet členů Zástupce Datum registrace
MC38Družina Božka 50 Radka Tomanová 8/09/2015 16:37:35
MC35Jesle 40 Wislová Jana 8/01/2015 10:06:35
MC29Základní škola Mokré Lazce, přísp. org. 50 Mgr. Bubová Jaromíra 31/10/2014 13:27:25
MC21MŚ F-M,Josefa Myslivečka 1883 0 Zuzana Holoubková 28/09/2014 19:06:27
MC34ZŠ Záblatí 39 Mgr. Renáta Holeszová 25/11/2014 13:40:45
MC33Školní družina Frýdecká , Havířov 30 Paseková Blažena 25/11/2014 11:16:54
MC20ZŠ Ostrava-Michálkovice 50 R. Hmilanská 23/09/2014 20:14:29
MC19ZŠ Hněvošice 42 Mgr. Jana Havlíčková 23/09/2014 13:55:36
MC18ZŠ Hněvošice 42 Mgr. Jana Havlíčková 23/09/2014 13:36:17
MC17ZŠ a MŠ HLADKÉ ŽIVOTICE 45 MIČULKOVÁ LADA 23/09/2014 08:37:24
MC16druzina Božka 50 Radka Tomanová 23/09/2014 08:21:24
MC15MŠ Podvihov 26 Jitka Beinhauerová 22/09/2014 21:17:45
MC14ZŠ Heřmanice u Oder 16 Kristýna Ondřejová 22/09/2014 12:41:23
MC13MŠ Pastelka 48 Němcová 22/09/2014 11:14:19
MC12ZŠ Slezské Rudoltice 25 Jana Adamopulosová 22/09/2014 11:14:11
MC11Nízkoprahové zařízení dětí a mládeže OÁZA 50 Hanzlová 22/09/2014 10:08:05
MC8Mateřská škola Brantice 25 Irma Suhajová 21/09/2014 20:46:04
MC6MŠ Proskovice 50 Kateřina Tobolová 21/09/2014 20:18:26
MC4ZŠ Nošovice 41 Mgr. Marie Švrčková 21/09/2014 11:45:57
MC3Mateřská škola Krnov, Svatováclavská 13, okres Bruntál, příspěvková organizace 50 Bc. Vondráková Marcela 20/09/2014 21:03:33
MC31Základná škola Suché Lazce 43 Radka Beinhauerová 17/11/2014 12:10:44
MC22Kamáci 45 Bc. Jiří Šnapka 15/10/2014 13:04:03
MC30Dětský domov 47 Ivana Štefková 10/11/2014 17:03:17

MD - Středně-velké kolektivy do 100 členů

Soutěžní kód Název kolektivu Počet členů Zástupce Datum registrace
MD13SBĚRAČI ZŠ MLÁDÍ 60 Mgr. Jan Šebesta 9/10/2014 12:15:44
MD12Základní škola a mateřská škola Ostrava-Lhotka 63 Mgr. Naďa Šimíčková 29/09/2014 12:12:58
MD28Unie rodičů ČR- sdružení při ZŠ Ostrava-Bartovice 54 Bc. Jana Prokopovičová 24/05/2015 10:00:17
MD20MŠ U KRTEČKA A MYŠKY 51 Jana Putniorzová 23/10/2014 10:02:57
MD11ZŠ Řepiště 98 Némethová Věra 22/09/2014 13:48:53
MD9MŠ Čejky Frýdek - Místek 84 Chýlková 22/09/2014 11:10:20
MD8Školní družina Englišova 98 Jitka Kvapilova 22/09/2014 10:44:33
MD6ZŠ T.G.Masaryka Komorní Lhotka 66 Sylva Tillová 22/09/2014 07:38:26
MD3ŠD Majakovského 61 Lenka Poláchová 21/09/2014 18:23:54
MD1ŠD při ZŠ F-M Komenského 402 99 Kateřina Klímová 20/09/2014 13:59:08
MD18DM 1 při SŠIEŘ 70 Ludmila Kulišťáková 16/10/2014 15:45:47
MD23MŠ Opava, Havlíčkova - 2. a 3. třída 52 Jitka Desenská 15/12/2014 21:11:09
MD17žáci ZŠ Dobrá 100 Mgr. Květoslava Lysková 14/10/2014 08:32:21
MD14ZŠ Nebory 78 Mgr. Barbora Bodečková 12/10/2014 19:00:22
MD27školní družina 60 Bohdana Šebestová 11/04/2015 10:45:44

ME - Velké kolektivy nad 100 členů

Soutěžní kód Název kolektivu Počet členů Zástupce Datum registrace
ME41Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín, Máchova 62, příspěvková organizace 160 Pavla Butkovová 9/09/2015 07:00:49
ME29Zš a Mš Bohumín Skřečoň 270 Mgr. Veronika Smítalová 8/10/2014 09:49:29
ME40ŠD při ZŠ F-M Komenského 402 120 Kateřina Klímová 8/09/2015 21:45:23
ME28ZŠ U Lesa I. stupeň 202 Mgr. Marta Sedláčková 6/10/2014 16:54:54
ME25ZŠ Ukrajinská 1533 200 Bohuslav Žák 30/09/2014 10:27:47
ME39Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín 160 Butkovová 3/09/2015 12:19:34
ME24Sběrači z národky 200 Mgr. Pavlína Jančíková 28/09/2014 19:24:30
ME23Světlušky 283 Dana Kučová 26/09/2014 10:47:40
ME38Základní škola Gen. Píky 13 A 363 Iveta Novotná 25/05/2015 08:02:34
ME22ZŠ Gen.Svobody,žáci 1.stupně 279 Mgr. Novotná Lucie, Mgr. Dedková Šárka 24/09/2014 14:35:06
ME20ZŠ Doubrava 119 Mgr. Markéta Schreiberová 24/09/2014 12:12:17
ME34ZŠ Petrovice u Karviné 350 Radek Adamczyk 23/10/2014 08:19:23
ME19Základní škola 300 Mgr. Simona Stenchlá 23/09/2014 07:39:40
ME18ZŠ Horymírova - 1. stupeň 340 Nikola Žembová 23/09/2014 07:11:50
ME16Žáci ZŠ Jasioka 165 Mgr. Iveta Szromková 22/09/2014 18:35:37
ME15Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace 433 Mgr. Renáta Nejezchlebová 22/09/2014 11:51:32
ME14Studna 138 Mgr. Václav Řehůřek 22/09/2014 11:19:53
ME13ZŠ Kravaře-Kouty 101 Jan Volf 22/09/2014 10:26:11
ME12ZŠ a MŠ Dvorce 137 Eva Hejčová 22/09/2014 09:29:14
ME11Škola v Ráji 120 Svoreňová 22/09/2014 07:17:44
ME10Základní škola Ostrava, Nádražní 117, příspěvková organizace 270 Mgr. Zuzana Holubová 22/09/2014 06:52:24
ME9ZŠ Provaznická 420 Mgr. Horáčková 21/09/2014 19:39:26
ME8ZŠ Krestova 36A, Ostrava-Hrabůvka 350 Mgr. Hana Veličková 21/09/2014 17:57:22
ME7ZŠ Šrámkova, Opava 325 Jana Chrásková 21/09/2014 15:14:50
ME6Školní družina při ZŠ Porubska 832 112 Jiřina Jurcová 20/09/2014 22:14:25
ME5Základní škola Kravaře, přísp. org. 196 Mgr. Marie Lamcheová 20/09/2014 22:04:02
ME3ZŠTGMasaryka 275 Ivana Meyerová 20/09/2014 19:23:40
ME2Družbáčci 400 Mgr. Večerková 20/09/2014 15:55:56
ME1ZŠ a MŠ Březová 180 Ivana Šípková 20/09/2014 13:45:00
ME36Žáci ZŠ a MŠ Bohumín 355 Mgr. Zdeňka Petrušková 20/01/2015 21:04:29
ME35ZŠ Jablunkov, Lesní 190 248 Mgr. Vlasta Sikorová 2/11/2014 21:19:17
ME27ZŠ 30.dubna 20, Moravská Ostrava 431 Šimšová Renata 2/10/2014 17:49:50
ME26ZŠ a MŠ Dělnická, Karviná 400 Jana Divišová 2/10/2014 15:07:53
ME33Základní škola 500 Mgr. Olga Malohlavová 18/10/2014 20:54:04
ME31ZŠ Rychvald 437 p. Maláč 14/10/2014 08:36:51

MF - Mateřské školy

Soutěžní kód Název kolektivu Počet členů Zástupce Datum registrace
MF36Tučňákova školka 15 Olga Machačová 7/10/2014 08:21:01
MF40Bobříci 20 Markéta Gottvaldová 7/01/2015 15:06:57
MF34Mateřská škola AGEL s.r.o. 20 Bc. Vyhnánková 6/10/2014 12:41:36
MF33Mateřská škola Pohádka 166 Lenka Šnajderová 6/10/2014 10:26:52
MF32MŠ Skřečoň 70 Piechová Ludmila 6/10/2014 08:49:36
MF39Mateřská škola Karviná-Nové Město Sokolovská 602/30 100 Blažena Woźniaková 5/11/2014 12:43:50
MF31MŠ Bravantice 28 Eva Pavlištíková 30/09/2014 09:14:48
MF30MŠ MOSTNÍ 37 Hertlová Eva 29/09/2014 13:22:58
MF29Skřítci 26 ZelinkováLibuše 28/09/2014 11:24:06
MF28MŠ Sadová 46 Novotná Iva 25/09/2014 15:06:46
MF27MŠ Okružní 917 120 Mgr. Bardoňová 24/09/2014 19:45:04
MF26Mateřská škola Rýmařov, Revoluční30, okres Bruntál 54 Straková Věra 24/09/2014 12:12:09
MF25MŠ A. Kučery, Ostrava-Hrabůvka 156 Bc. Jana Reiblová 23/09/2014 21:51:34
MF24MŠ Sluníčko 130 Simona Altmanová 23/09/2014 16:20:43
MF23MŠ Neumannova 46 Bc. Nikola Pavelková 23/09/2014 14:28:22
MF22MŠ Krátká 104 Bc. Borosová Hana 23/09/2014 11:25:53
MF21MŠ Lysůvky 26 Allena Hrtánková 22/09/2014 12:52:41
MF20BERUŠKY A MOTÝLCI 38 Motyková Dana 22/09/2014 12:49:02
MF19MŠ Hornická 75 Ivana Filipová 22/09/2014 12:43:15
MF18MATEŘSKÁ ŠKOLA 25 MIČKOVÁ ANNA 22/09/2014 12:24:35
MF17Mateřská škola Brušperk 155 Silvia Lyčková 22/09/2014 11:33:56
MF16MŠ Komerční 22a/704,Ostrava-Muglinov 77 Vlasta Knoppová 22/09/2014 11:31:41
MF15Mateřská škola 54 Ivana Moravcová 22/09/2014 11:08:12
MF14Mateřská škola 75 Anna Pavelková 22/09/2014 11:05:25
MF13Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín 160 Pavla Butkovová 22/09/2014 10:24:07
MF12Mateřská škola Vratimov- Horní Datyně 56 Slívová Ivana 22/09/2014 09:23:01
MF11Mateřská škola Dobroslavice 28 Kristina Vaculíková 22/09/2014 09:12:28
MF10MŠ K Muzeu 257 Petřvald 22 Návratová Šárka 22/09/2014 08:29:50
MF9Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí ul.Janáčkova 1444 50 Hiklová Jindra 22/09/2014 08:11:31
MF8Mateřská škola 100 Procházková Taťána 22/09/2014 07:06:16
MF7MŠ Olomoucká,Opava,přísp.org. 150 Dana Černá 21/09/2014 19:16:48
MF6Mateřská škola Ostrava-Polanka nad Odrou 150 Hurníková Hana 21/09/2014 13:20:37
MF5MŠ Starý Bohumín 40 Bc.Eva Bučková 21/09/2014 08:58:55
MF421 Blanka Klegová 21/09/2014 08:38:11
MF43Mateřská škola Hodslavice 75 Petra Musilová 21/05/2015 10:48:24
MF1MŠ Opava - Komárov 65 Olga Sedláčková 20/09/2014 19:07:12
MF38MŠ Velká Štáhle 20 Michaela Ihnátová 16/10/2014 13:16:27
MF37MŠ Velké Hoštice 68 Drahomíra Vitásková 14/10/2014 18:38:50
MF41MŠ NA PASTVISKU 84 Blažková Naďa 12/01/2015 17:37:14

MG - Školní třídy

Soutěžní kód Název kolektivu Počet členů Zástupce Datum registrace
MG195. třída 12 Kateřina Peňázová 27/10/2014 16:21:48
MG234. třída 20 Kateřina Peňázová 27/10/2014 16:19:16
MG223. třída 24 Kateřina Peňázová 27/10/2014 16:13:34
MG212. třída 27 Kateřina Peňázová 27/10/2014 16:10:47
MG201. třída 20 Kateřina Peňázová 27/10/2014 16:08:44
MG5sedmička 15 Pavlína Gráfová 24/09/2014 07:38:11
MG16Bílí tygři 25 Blanka Zemánková 20/10/2014 17:45:42
MG15Bažantíci 15 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:55:37
MG14Ježečci 26 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:54:53
MG13Ptáčata 20 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:54:07
MG12Anonymové 13 Blanka Zemánková 15/10/2014 13:52:48
MG11Bažantíci 15 B. Zemánková 14/10/2014 14:01:57
MG10Ježečci 26 B. Zemánková 14/10/2014 14:01:05
MG9Ptáčata 20 B. Zemánková 14/10/2014 14:00:04
MG8Anonymové 13 B. Zemánková 14/10/2014 13:58:01
MG27Včelky 2.B 20 Mgr. Martina Szotkowská 13/12/2014 13:54:41
-->