Zajímavé odkazy

Aktuální informace

20. září 2014 - spuštěna registrace do soutěže

Mozaika z víček od PET lahví 2015

10. ročník soutěže Mozaika

Mozaiku hodnotili zástupci společností JC Trans s.r.o., Eko trade plus s.r.o. a spolku SkaKs Dakota. Bohužel v kategorii mateřských škol se nikdo nepřihlásil.


Základní školy

  • 1. Čechy, Morava a Slezko - kolektiv integračního klubu Brána
  • 2. Znak Jakubčovic nad Odrou - ZŠ Jakubčovice nad Odrou
  • 3. Rožmberk nad Vltavou - ZŠ a MŠ T.G.Masaryka, Fulnek

1. Čechy, Morava a Slezko - kolektiv integračního klubu Brána  2. Znak Jakubčovic nad Odrou -  ZŠ Jakubčovice nad Odrou  3. Rožmberk nad Vltavou - ZŠ a MŠ T.G.Masaryka, Fulnek 

Výhercům gratulujeme. Diplomy a ceny rozešleme nejpozději do 26.6.2015Společně se sběrem víček rovněž probíhá 10. ročník soutěže MOZAIKA, tedy soutěže ve skládání mozaiky z PET víček. Soutěžící kolektiv má za úkol sestavit z PET víček barevnou mozaiku, tuto si nechat vyfotit digitálním fotoaparátem a poslat fotku do soutěže.

Jak soutěžit?

Zašlete fotografii ve formátu .jpg na adresu mozaika@pet-vicka.cz a v mailu uveďte kategorii, název kolektivu, adresu, název obrázku a autora. Fotografii pošlete ve tvaru Nazev_obrazku_Nazev_kolektivu.jpg (např. Kremilek_ZS_Masarykova.jpg). Maximální velikost fotografie nesmí překročit 10MB.

Podmínky soutěže

Délka trvání soutěže: Soutěž probíhá od 20. září 2014 do 1. května 2015
Téma soutěže: Znaky (erby) českých, moravských a slezských měst a obcí
Velikost mozaiky: Tvar mozaiky není nijak omezen, ale na stavbu musí být použito minimálně 2.500 víček !
Věkové kategorie:
Kolektivy do 7 let
Kolektivy do 15 let
Ceny: Soutěžící na prvních třech místech v každé kategorii získají peněžité odměny v hodnotě 1000, 700 a 500 Kč. Všichni účastníci obdrží diplom.

Hodnocení

Vítěze bude vybírat komise složená ze statutářů našeho spolku a zástupců partnerů a sponzorů soutěže. Výherci budou zveřejněni na našich stránkách a to nejpozději do 6. června 2015

Minulé ročníky: